Хорватія

Хорватія  вважається одним з найбільш екологічно чистих місць в світі. Завдяки унікальному середземноморському клімату, країна користується величезною популярністю серед західноєвропейських туристів. У Хорватії найбільший показник ясної погоди в Європі – майже 300 сонячних днів в році. Купальний сезон триває з середини червня до кінця вересня.

Хорватію, як правило, позиціонують місцем екологічного і комфортного відпочинку. Нас заманюють туди красивими пейзажами, затишними вуличками та старовинними замками.

Соснові ліси сусідять тут з тропічними рослинами, а прозорість води досягає 50 метрів. Крім Адріатичного узбережжя, Хорватія славиться своїми термальними і мінеральними джерелами. На її території розташовані 7 національних парків.

Гарячі тури

Географія

Східна частина Хорватії (Славонія) – горбиста рівнина, пересічена долинами річок Сава і Драва (південно-західна околиця Середньо-Дунайської рівнини). У центральній і західній частині Хорватії – різко розчленоване Динарських нагір’я (висота до 1831 м). На півдні і південному сході – смуга гористого узбережжя Адріатичного моря і Далматинські острова (Крк, Црес, Паг). У східній частині Хорватії клімат помірно континентальний, на Дінарськом нагір’я – з тривалою холодною зимою, на узбережжі – субтропічний середземноморський. Опадів випаде 600-700 мм на рік, на узбережжі до 1000 мм.

На рівнині зустрічаються ділянки широколистяних лісів; в горах переважають букові, дубові ліси і пустки; на узбережжі – середземноморська рослинність (маквис).

Клімат

Клімат в центральному регіоні країни помірно континентальний, з жарким і сухим літом, холодною і вологою зимою. У гірському районі прохолодне літо і холодна зима з великою кількістю снігу. На узбережжі Адріатичного моря панує середземноморський клімат з жарким і дуже сухим літом і теплою вологою зимою. Середня температура січня: в центральному районі -1 … + 3 ° С, в гірському регіоні від -5 … 0 ° С, на узбережжі + 5 + 10 ° С. Середня температура серпня: в центральному регіоні + 20 + 23 ° С, в горах + 13 + 18 ° С, на узбережжі + 23 + 26 ° С.

Кухня

Хорватія славиться чудовою морською кухнею. Тут готують різноманітну рибу, головоногих молюсків, раків, лангустів і устриць. Їх смак прекрасно поєднується з терпким ароматом місцевого розливного вина. Крім стандартної європейської кухні Хорватія пропонує свої найпопулярніші національні страви: із закусок – знаменитий далматинець або істрінський прошутто (в’ялене м’ясо), пашській або лічскій сир, овечий сир, Славонський кулен (вид ковбасок), знамениті самоборськіє або загірскі чешновки (ковбаски), свіжий сир зі сметаною…

Смотрите также

НЕМАЄ ЧАСУ ПЛАНУВАТИ ВІДПУСТКУ?
Відправте запит нашим менеджерам.